Home Foto / Video MNK Bilice prvaci Županijske malonogometne lige veterana!

Već jutros naši veterani su odigrali utakmicu u kojoj je odlučeno tko je prvak 1.Županskijske malonogometne lige veterana! Na ljestvici lige, ispred Biličana je bila ekipa Stari grad s jednim bodom. Stari grad je tijekom cijelog natjecanja borbeno prošao bez izgubljene utakmice, ali ipak nisu uspjeli osvojiti prvo mjesto. Odigrali su neriješeno sa 2:2 Barutanom, a Bilice su pobjedile Banzogo Futsal 2 rezultatom 1:0 i tako osvojili treći naslov prvaka veteranske lige! Dodjela pehara je bila nakon finalne utakmice seniora, Mnk Šibenik 1983 i Rupa . Slavlje Biličana se nastavilo uz pjesmu, gradele i tortu u Caffe baru Sunset u Bilicama.

Naglasimo da Bilice danas slave puno osvojenih pehara. Osim MNK Bilice, prvak Županijske malonogometne lige seniora je ekipa MNK Šibenik 1983 u kojoj igraju dvojica Biličana, Mile Ćaleta i Marko Mihaljević, pa i njima isto tako čestitamo na osvojenom prvom mjestu!

Osim malonogometnih vijesti, imamo jednu rukometnu u kojoj još jedan Biličanin donosi medalju. Naime, rukometni klub Adriatic u kojem igra naš Ivan ( Gigo ) Ćaleta, prvak je 3.Hrvatske rukometne lige!

Čestitke svima, a posebno našim Biličanima!

????????????????????????????????????

IMG_20180325_215807 IMG-3cf610e9dbc7cc5e9bd30fc11aeb255a-V IMG-3486699e98aebfda0b3e2bb186339662-V IMG-20180326-WA0009 IMG-c499e0670cdd83a4e0c18ea3eb0e0c7e-V